emailpazarlamasli

E-mail pazarlaması, şuan ki müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz arasındaki en önemli köprülerden biridir. Marka oluşturma, müşteri edinme kampanyaları, düşünce liderliği ve müşteri sadakat çabalarına kadar, etkin bir e-mail pazarlama stratejisi ile dijital pazarlama sürecinizde en hızlı ve maksimum verimi alabilirsiniz. Güçlü bir e-mail pazarlama programı, başarılı bir dijital pazarlama stratejisinin temel bileşenidir. Müşteri yaşam döngüsünün çeşitli noktalarında müşterilerle iletişim halinde kalmak ve onlarla sık sık markanızın yeni haberlerini, ürünlerini tanıtmak kritik önem taşır.

Özel şablonlar geliştirme

Kampanya İletimi

Program Stratejisi Belirleme

Toplu Mail Gönderimi

E-mail Listesi Büyütülmesi

Veritabanı Yönetimi

Tasarım ve İçerik Oluşturma

Analiz ve Raporlama Süreci

E-mail pazarlaması, hedef kitlenizi  kişiselleştirilmiş bir mesajla, tam zamanında ve müşterinin reaksiyonunu izlemek için mükemmel bir yolla hedeflemenin en iyi yollarından biridir. Kısacası markanızın mesajını,  müşterilerinize doğru ve anlık olarak iletebileceğiniz en etkin silahınızdır. Tasarlayacağınız, herhangi bir kampanya e-maili müşterinizin ilgisini uyandırabilir ve böylelikle pazarlama hedeflerinize katkı sağlarsınız.

Popüler Blog Yazılarımız

E-MAİL PAZARLAMASI


Sosyal medyanın pazarlama alanında ne kadar etkin alanına sahip olduğunu biliyoruz bunun yanında birde e-mail pazarlaması varlığını kanıtlamış durumdadır.

DİGİTAL PAZARLAMA


Social Media Examiner: Sosyal medyayı nasıl daha etkin kullanabileceğiniz hakkında bilgi edinebilirsiiniz.Ayrıca uzmanlarla röportaj bulmak da mümkün.

SEO


SEO, gelişen teknoloji ile birlikte dünya trendi haline gelmiştir. Bütün web siteleri ve blog yazılarının tek amacı Google’de üst sıralara yükselmektir.