eticaretsli

Türkiye’nin en gelişmiş e-ticaret yazılımı

E-ticaret siteleri, ürünlerin müşteriye ulaşmadaki en büyük dijital platform. Bu platform aracılığı ile ürünlerinizi müşterilerinize tanıtır, markanızın konumlandırılmasına katkı sağlar ve satış yaparsınız. E-ticaret siteleri çok kanallı bir satış ortamında tüm platformlarda kesintisiz ve etkileyici bir alışveriş deneyimi sunar. LOT, maksimum kullanıcı deneyimi sağlayan, etkili, marka oluşturmanıza katkı sağlayan, güvenli e-ticaret sitelerini tasarlar ve geliştirir. Responsive geliştirme teknolojisi kullanarak hazırladığımız e-ticaret siteleri, masaüstü, mobil ve tabletten yapacağınız alışverişler için optimize edilir. Sınırsız ürün ve kategori özellikleri, güvenli ve tek sayfalık ödeme seçenekleri ile müşterilerin kullanımı kolaylaştırırken, şirketlerin yönetimini de rahatlıkla yapmalarına olanak sağlarız. Markanıza uygun e-ticaret çözümlerimiz, tamamen özelleştirilebilir iken, standart özellikler ve işlevselliklerde en iyisini sunmaya çalışan LOT ekibi, özel tasarım gereksinimlerinize, çevrimiçi marka ve e-ticaret hedeflerinizle eşleşen bir çözüm oluşturabilirler.

Size Özel Tasarım 

Ürününüze en uygun e-ticaret sitesi tasarımı yapılarak, markanızın en güzel şekilde hayata geçirilmesi için çalışıyoruz. Sitenin renk tasarımından, sayfa düzenine kadar ürününüz ile aynı doğrultuda tasarımla marka kimliğinizi ortaya koyuyoruz.

Size Özel Geliştirme

Markanıızın sunmuş olduğu, internet üzerinden satışı yapılan ürünleriniz için tüm ihtiyaç duyulan entegrasyonnlar belirlenerek, her biri özel olarak geliştirilir. Böylelikle, e-ticaret siteniz kullanıcı açısından kolay kullanılabilir, yönetimsel olarak da rahat yönetebilen bir site halini alır.

LOT ile yaşam hızını yakalayın!

İhtiyacınız Olan Tüm Pazarlama Özellikleri!

Katalog Yönetimi, Envanter Yönetimi, Sipariş Yönetimi, Arama Motoru Optimize Edilmiş Mağazalar, Ürün Resmi Büyütme, Ürün Arama, Sepet Entegrasyonu, Ödeme Entegrasyonu, Kargo Entegrasyonu, Müşteri İstek Listeleri ve Hesapları, Kuponlar, Artan Satış ve Çapraz Satış, Analitik ve Raporlama.

 

LOT E-Ticaret Sitesi

İhtiyacınızın Olduğu Her An Yanınızdayız!

Başarılı bir e-ticaret sitesi geliştirilmesi istenilen projenin müşteri tarafından doğru anlatılması süreci ile başlayıp, ihtiyaca en uygun tasarım ve yazılım süreçleri ile sonlanır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin
Kampanyalardan SMS ile haberdar olmak istiyorum.
Kampanyalardan E-Mail ile haberdar olmak istiyorum.