MARKANIZI KURUYORUZ

LOT, müşterileri ile özel ilişkiler kurmak ve sürdürmek  için her ölçekteki şirketlere özel çevrimiçi pazarlama ve teknoloji çözümleri sunar. LOT, yeni kurulan şirketlerin ya da varlığını sürdüren şirketlerin daha verimli bir şekilde kullanıcılarına ulaşma, müşteri sadakati ve yaşam boyu değerini en üst düzeye çıkarmalarına ve sonuçlarını ölçmek için analitik analizler yapmalarına yardımcı olan komple bir dijital pazarlama hizmeti sunar.

MARKANIZI BÜYÜTÜYORUZ

Şirketlerin potansiyel müşteri üretmeleri ve yeni müşterilere ulaşmalarını sağlamak için, arama  motorlarını ve sosyal ağları etkili bir şekilde kullanmalarına olanak sağlarız. Online pazarlama hizmetlerimiz, PPC Reklamları, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO ), Sosyal Medya Pazarlaması, İçerik Pazarlaması, E-mail Pazarlaması ve detaylı bir site analizidir.

MARKANIZI YÖNETİYORUZ

Sunmuş olduğumuz Dijital Pazarlama hizmetlerinin yanı sıra, alanında uzman yazılım ekibimizle her türlü ihtiyacınıza uygun yazılım çözümleri üretiriz. Web Sitesi Geliştirme, Mobil Uygulama Geliştirme, E-Ticaret Sitesi ve Özel Yazılımlar, markanızın ya da fikrinizin hayata geçmesine olanak sağlarken, internetteki kimliğiniz LOT ile oluşturulur.

‘Markanızın ihtiyacına özel stratejiler uyguluyoruz.’

LOT, şirketlerin iş hedefleri ve bunlara ulaşmakta izlediği stratejiler gibi her şirkete farklı çözüm sunar. ‘Hepsi size uygun’ çözümünden ziyade, markanızı, hedef kitlenizi analiz eder ve en verimli sonuçlara ulaşmak için özel olarak hazırlanmış bir plan oluşturur.

DİJİTAL TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİMİZ

‘Merakın yaratıclığı ve inovasyonu yönlendirdiğine inanıyoruz.’

LOT ekibinin ortak noktası olan merak sayesinde sürekli öğreniyor, dünyamız hakkında daha büyük, yaratıcı vizyona sahip olmayı amaçlıyor ve çalışmalarımıza adanmış bir işin parçası olmayı arzuluyoruz. Teknoloji, platformlar ve topluluklar her gün değiştiği için dijital pazarlama ve teknoloji alanlarında zorlu süreçleri çözmeyi ve müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlıyoruz.

İLETİŞİMDE KALALIM!

Yeni insanlarla, yeni markalarla çalışmayı oldukça seven ekibimizle hemen temasa geçmek için formu doldurmanız yeterli!