icerikpazarlamasli

Amaç

Yatırım maliyetinizi, en yüksek karlılıkla geri kazanmak için iş hedefleriniz doğrultusunda içerik stratejileri geliştiriyoruz.

Pazar Araştırması

Rakiplerinizi ve müşterilerinizi analiz ederek, sadece markanıza odaklı içerikler üretir ve marka bilinirliğinizi artırıyoruz.

İçerik Oluşturma

Alakalı ve zamanında içerik hazırlayarak, müşterilerinize tam istediğiniz zaman ve yerde ulaşmanızı sağlıyoruz.

İçerik Analizi

İçerik performansının ölçümlenmesi, değiştirilmesi ve optimize edilmesi için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Neden İçerik Pazarlaması?

Güçlü bir içerik pazarlama stratejisi, hizmet ya da ürün satan markalar için, satış kısmının neresinde olurlarsa olsunlar, hedef kitlelerinin aradıkları ile örtüşmesini sağlar. Satın alma yapmak için dışarı çıkmaya gereksinim duymayan kullanıcılar, çok fazla zaman harcamadan markaların ürettikleri içerikler yolu ile merak ettikleri cevapları bulabiliyorlar. Bloglar, infografikler, sosyal medya paylaşımları, e-kitaplar gibi içerikler marka bilinirliğini artırmada ve ziyaretçilerin kafasındaki sorulara ışık tutmada en iyi bilgi kaynağı oluyor.

İçerik pazarlaması, hedeflenen ve özel olarak üretilen içeriğin yayınlanması ve yaygınlaştırılması yoluyla, tanımlanmış hedef kitleyle bağlantı kurmak, ilgi çekmek ve  var olan iletişimin sürdürülmesi için stratejik bir pazarlama yaklaşımıdır. Şirketler  ya da markalar, tüm dijital kanallarda (web sitesi, e-posta, sosyal medya, ücretli kanallar) içerik oluşturup, bu içeriği paylaşarak güven ve kalıcı ilişkiler kurarlar. İçerik bizim var oluşumuzdan süre gelen, yani DNA’mızda yer alan bir olgu. Bu sebeple doğru içerik stratejisi ile, markaları müşterilerine daha yakın hale getirmek, onlarla dijital ortamda oluşturulan bir içerik dili yaratmak önemlidir. Içerik stratejisinin temeline baktığımızda, doğru içeriğin oluşturulup doğru zamanda kullanıcılara ulaştırılma çabasının geneline verilen bir süreçtir. Markanız için üretilen içeriklerle birlikte, uzun vadeli müşteri ilişkisi, müşteri katılımı ve müşterilerinizle birlikte markanıza değer katma, onlarla sürekli iletişim halinde olmanıza olanak tanınır.

Popüler Blog Yazılarımız

E-MAİL PAZARLAMASI


Sosyal medyanın pazarlama alanında ne kadar etkin alanına sahip olduğunu biliyoruz bunun yanında birde e-mail pazarlaması varlığını kanıtlamış durumdadır.

DİGİTAL PAZARLAMA


Social Media Examiner: Sosyal medyayı nasıl daha etkin kullanabileceğiniz hakkında bilgi edinebilirsiiniz.Ayrıca uzmanlarla röportaj bulmak da mümkün.

SEO


SEO, gelişen teknoloji ile birlikte dünya trendi haline gelmiştir. Bütün web siteleri ve blog yazılarının tek amacı Google’de üst sıralara yükselmektir.

Referanslarımız