ozelyaizlimasdas

Özel Yazılım Geliştirme

LOT ekibi, işinize ya da fikrinize en uygun yazılım projelerini size özel olarak hayata geçirir. Uzman kadrosu ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz!

Open Source Technologies

Start – Up

Start-up kültürünün içinden gelmiş, bu kültüre alışkın ve bu ekosistemin gelişimini yakından takip eden LOT, en yeni ve inovatif teknolojiler kullanarak aklınızdaki fikri hayata geçirir.

Mobile Technologies

Mobil Teknolojiler

Mobil uygulama geliştirme sürecimiz en yeni teknolojileri içerir ve zorlu işletim sistemlerine ve sorunlarına akılcı şekilde çözümler üreterek, kullanıcı deneyimine yoğun bir şekilde odaklanarak tasarlanır.

eCommerce Technologies

E-Ticaret Teknolojileri

Özelleştirilebilir e-ticaret çözümlerimiz, iş stratejilerinize uygun, üretkenliğinizi artırıcı bir şekilde tasarlanır ve işinizde tüm gerekli çözümleri size sunmaya odaklanarak geliştirilmesi tamamlanır.

İLETİŞİME GEÇ

 

Yeni bir start-up kurun ya da var olan işinizi genişletmek için ek yazılımlara ihtiyacınız olsun, kurumsal firmaların outsource yazılım projeleri olsun, LOT yazılım ekibi, ihtiyacınızı analiz eder, kavramsallaştırılır, prototip hazırlanıp işinize en uygun çözümün geliştirilmesi sağlanır.  Yazılım geliştirme yaşam döngüsünün her noktasında, uzman ekibimiz ve sizin ihtiyacınız ortak bir noktada birleştirilip en uygun çözümle birlikte, fikriniz/isteğiniz hayata geçirilir. LOT, size sadece özel yazılım üretmekle kalmayıp, iş problemlerinize çözüm üretir.

Yazılım sürecimiz ilk olarak sizinle yapacağımız tanışma toplantımızla başlar. Bu toplantıda sizin istekleriniz dinlenir, ekibimizin size yönlendirmeleri ve tavsiyeleri sizinle paylaşılır. İstediğiniz ürünle ya da fikirle ilgili karar sürecinden sonra kullanılacak teknolojiye karar verilir, planlama süreci hazırlanır ve projeye sizin isteğiniz doğrultusunda hayata geçirilmek üzere başlanır. Proje geliştirme sürecinde, haftalık/aylık toplantılar yapılarak projenin gidişatına dair feedbackler müşteriye sunulur ve gereken değiştirmeler yapılır. Proje bittikten sonra deneyimli ekibimiz tarafından test edilir ve onay süreci ile yayına alınır.

LOT ekibi, işinize ya da fikrinize en uygun yazılım projelerini size özel olarak hayata geçirir. Uzman kadrosu ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz!

Özel yazılım süreçlerimiz:

Proje/Yazılım İsteğinin Anlaşılması, Önerilen Teknolojinin Uygulanabilirliği, İletişim Haritası, Risk yönetimi, Proje Varsayımları, Proje Çıktıları, Fiyat ve Ödeme Detayları, Test Aşaması, Yayına Alma, Bakım

Popüler Blog Yazılarımız

E-MAİL PAZARLAMASI


Sosyal medyanın pazarlama alanında ne kadar etkin alanına sahip olduğunu biliyoruz bunun yanında birde e-mail pazarlaması varlığını kanıtlamış durumdadır.

SEO


SEO, gelişen teknoloji ile birlikte dünya trendi haline gelmiştir. Bütün web siteleri ve blog yazılarının tek amacı Google’de üst sıralara yükselmektir.

DİGİTAL PAZARLAMA


Social Media Examiner: Sosyal medyayı nasıl daha etkin kullanabileceğiniz hakkında bilgi edinebilirsiiniz.Ayrıca uzmanlarla röportaj bulmak da mümkün.