Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)’nun büyük ya da küçük ölçekli herhangi bir işletme için en önemli uzun vadeli yatırım olduğuna inanıyoruz. En düşük maliyetle ve uzun süreli bir çalışma ile web sitenize ziyaretçi çekmenin en etkili yolu, web sitenizin organik arama motoru sıralamasında üst sıralarda yer almasıdır. SEO, web sitenize gelen trafik hacmini ve kalitesini yükseltmek için en etkili araçtır. Ziyaretçilerin ücretli listelerde bulunanlardan ziyade ücretsiz organik listeleri tıklama olasılıkları daha yüksektir. SEO hizmetimiz içinde markaya uygun içerik geliştirme, içerik pazarlaması ve sosyal medya kullanımına odaklanan en iyi ve en güncel uygulamalar, anahtar kelime çalışması ve link geliştirme çalışmaları yer alır. Bütün bu stratejilerin birleşimi, uzun vadeli yatırım getirisini artıran en iyi uygulamaların en verimli şekilde kullanılmasına neden olur. Arama motoru optimizasyonu hizmetimiz, arama motorlarında en iyi sıralamada olmanız için, başlangıçtan sonuca kadar özel bir strateji belirler ve bu planlama doğrultusunda çalışır. Rakiplerinizi anlamanıza yardımcı olmak ve başarıya ulaşmak için hangi anahtar kelimeleri hedeflemeniz gerektiğini göstermek için sizinle birlikte çalışırız.

Analize Hazır Mısınız?

Arama motorlarındaki sıralamanız ile ilgili bizden analiz almak için, hemen iletişime geçin.

Stratejinizi Birlikte Oluşturalım!

Gelin, markanıza özel stratejilerinize birlikte karar verelim. Hemen toplantı ayarlamak için bizimle iletişime geçin!

Aylık Raporları Birlikte Yorumlayalım!

Yaptığımız çalışmalarda çıkan aylık rapor sonuçlarını birlikte gözden geçirip, iyileştirmelere karar verelim.

Her Markaya Özgü Stratejilerin Tasarlandığını Hayal Edin!

Her platforma özgü, müşterilerin isteği doğrultusunda onlara özel dijital çözümler sunarak, firmaların kendi dijital stratejileri ile arama motorlarında en iyi yerlerde olmalarını sağlıyoruz.


Neden Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)’na ihtiyacınız var?

Düşük maliyetlerle web sitenize ziyaretçi çekmenin en iyi yollarından biri olan SEO çalışması, web sitenizin organik arama motoru sıralamasını yeniden belirlemek, gelen ziyaretçinin müşteriye dönüşmesi için önemlidir. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) web sitenize gelen trafik hacmini ve kalitesini artırmak için etkili bir dijital pazarlama aracıdır. Süreç, iş hedeflerinizi desteklemek üzere tasarlanmış kapsamlı bir strateji içerir. Arama motorlarında görünür olmak, sitenizin trafiğini, kullanıcıların sitede geçirdiği zamanı ve dönüşüm oranını artırırken şirketinizin çevrimiçi marka tanıtımını da katkı sağlayacaktır.

Ekibimiz hedef pazarınızı ve çevrimiçi varlığınızı araştırır. Bu analiz sonucunda izlenecek stratejinin belirlenmesi için yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgi sahibi oluruz.
 • Dönüşüm olasılığının en yüksek olduğu anahtar kelimeler belirlenir
 • Hedef pazardaki rekabetiniz araştırılır
 • Çevrimiçi varlığınız için en uygun planlama yapılır

İş hedeflerini açıkça ortaya koyan ve çıktılarını analiz edebileceğimiz kapsamlı bir SEO stratejisi ve proje planı oluşturulur.
 • Site içi SEO stratejisi
 • Site dışı SEO stratejisi
 • İçerik stratejisi
 • Ölçüm planlaması

Yapılan analizler sonucu, sizinle işbirliği yaparak site içi optimizasyon ve içerk stratejileri oluşturulur.
 • İçerik uygulaması
 • Teknik uygulamalar

Kampanya performansı ve hedef takibi analizlerini içeren düzenli raporlama sağlanır. Bu sonuçlara dayalı proje planlaması gözden geçirilir.
 • Aylık performans raporu
 • 3 aylık incelemeler