SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya, dijital pazarlama kanalının en çok kullanılan ve vazgeçilmez parçalarından biridir.  Sosyal medya pazarlaması, SEO, İçerik Pazarlama, Halkla İlişkiler ve diğer tüm dijital öğeleri destekler ve saydığımız her bir strateji ile ortak bir noktası vardır. Sosyal medya hala en hızlı büyüyen çevrimiçi pazarlama girişimi ve günümüzde işletmelerin çoğu, hem SEO hem de Sosyal Medya stratejilerinin pazarlama karmasının kritik parçaları olduğunun farkındalar. Rekabetçi bir analizden sonra, bir sonraki adım her bir müşteri için hangi sosyal medya kanallarının mantıklı olacağını belirlemektir. Başarılı sosyal medya kampanyalarına “tek bir boyut ” yaklaşımı olmadığını kabul etmek önemlidir, bu nedenle sosyal medya stratejilerini belirlerken her bir  sosyal medya platformuna uygun planlama yaparız.

SOSYAL MEDYA HİZMETLERİ

Markaya Özel Sosyal Medya Kampanyası Oluşturma

Facebook, Twitter, Instagram Reklamları Planlama ve Yürütülmesi

Marka Bilinirliği Oluşturulmasına İlişkin Özel Stratejiler Üretme

Akıllı Trafik ve Potansiyel Müşteri Yaratma

İtibar Yönetimi

Sosyal Medya Danışmanlığı İçin Bize Ulaşın

Tüm internet pazarlama ihtiyaçlarınız için LOT ile bugün iletişime geçin. SEO danışmanlığı, PPC kampanya yönetimi, ekran yeniden hedefleme, mobil reklamcılık veya itibar yönetimi arıyorsanız, size yardımcı olabiliriz!

SOSYAL MEDYA FACEBOOK

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım ağı olarak, sosyal medya stratejileri, yarışma promosyonları ve genel katılım seviyeleri açısından siteye yüksek öncelik veriyoruz. Yeni zaman çizelgesi özelliği ile markalar artık tarihlerini yansıtmak için kronolojik olarak güncelleyebiliyor ve zaman içinde referans alınacak çevrimiçi arşiv yapabiliyorlar.

SOSYAL MEDYA TWİTTER

Popüler bir mikro bloglama sosyal medya ağı olan twitter, markaların platformda nasıl etkileşime girip katılacağına göre gelişimine devam ediyor. Markalar, şirket adına atılan tweetlerle, arama için optimize edilmiş sayfalarla ve hashtag arama özelliğini kullanarak şeffaf bir hesap oluşturarak bu sosyal kanalı uygun bir şekilde kullanabilir.

SOSYAL MEDYA INSTAGRAM

 Bu platformun hayatımıza girmesiyle birlikte, anlık yaşam tarzımızın değişmesi ve görseller üzerinden mesajlarımızı iletiyor olmamız, firmalara sosyal medya pazarlamasında çok önemli bir silah kazandırdı. Instagramın durdurulamaz yükselişi ve kullanıcıların oldukça fazla zaman geçiriyor olması, şirketlere farklı bir pazar yeri kazandırdı. Kullanıcıya ulaşmadaki en özel kanallardan biri olan Instagram üzerinden reklam ve hesaplarınızı yönetiyoruz.

Müşterinin hedef kitlesi, web sitesi, sosyal medyada nasıl var olmak istediği açıkça belirlenir ve bu doğrultuda analizler yapılır.

 • Hedef kitle analizi

 • Rakip analizi

 • Proje tanıtımı

Sosyal medya profilleri ve paylaşılabilir içerikler kapsamli bir şekilde detaylandırılıp, müşteriye en uygun sosyal medya stratejisi ve proje planlaması geliştirilir.

 • Profil stratejisi

 • İçerik Stratejisi

 • Reklam Stratejisi

Belirlenen kampanya hedeflerine ulaşmak için Profil Stratejisi ve İçerik Stratejisi özenli bir şekilde uygulanır.

 • İçerik uygulaması

 • Reklam uygulaması

 • Topluluk yönetimi

Kampanya performansı ve hedef takibi analizlerini içeren düzenli raporlama sağlanır. Bu sonuçlara dayalı proje planlaması gözden geçirilir.

 • Aylık performans raporu

 • 3 aylık incelemeler

Popüler Blog Yazılarımız

E-MAİL PAZARLAMASI


Sosyal medyanın pazarlama alanında ne kadar etkin alanına sahip olduğunu biliyoruz bunun yanında birde e-mail pazarlaması varlığını kanıtlamış durumdadır.

DİGİTAL PAZARLAMA


Social Media Examiner: Sosyal medyayı nasıl daha etkin kullanabileceğiniz hakkında bilgi edinebilirsiiniz.Ayrıca uzmanlarla röportaj bulmak da mümkün.

SEO


SEO, gelişen teknoloji ile birlikte dünya trendi haline gelmiştir. Bütün web siteleri ve blog yazılarının tek amacı Google’de üst sıralara yükselmektir.

Referanslarımız