MARKANIZI BİR SONRAKİ ADIMA TAŞIMAK İÇİN HAZIR MISINIZ?

LOT ekibi olarak, markanızın tüm dijital ihtiyaçlarına çözüm üretmek için sizinle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz! Markanızın dijital platformdaki konumunu analiz ediyor, size uygun stratejiler üretiyor ve bunları planlı bir şekilde hayata geçiriyoruz. Haftalık ve aylık raporlar halinde size geri dönüşler yapıyor ve iletişimimizi her dem taze tutuyoruz. LOT, markanızın dijital dünyadaki var oluşunu hızlandırarak, sizi bir sonraki adıma taşımayı amaçlıyor! Bu amaç doğrultusunda da sizin fikir ve isteklerinizi ön planda tutularak, markayı anlamaya yönelik çalışmalarla bir iş planı çıkartılıyor. SEO hizmeti, PPC Reklam Yönetimi, Sosyal Medya Yönetimi ya da İçerik yönetimi, aradığınız ne olursa olsun, size yardımcı olmak için buradayız. Her zaman ‘next next next’ demek için, bizimle çalışmaya var mısınız?

MARKA ANALİZİ

Markanızı büyümeyi hedeflediğiniz pazar, hedef kitleniz, arama motorlarındaki anahtar kelime rekabetinize göre analiz eder, yaptığımız bu analiz sonucunda marka kimliğinizi ve isteklerinizi ön planda tutan proje planlaması yaparız.

STRATEJİ GELİŞTİRME

Kapsamlı yapılan marka analizi sonucunda, büyüme hedefleriniz doğrultusunda, markanıza daha fazla potansiyel müşteri kazandıracak çalışmaların listesini çıkartıp, size en uygun dijital  platformlar için stratejiler geliştiririz.

RAPORLAMA

Markanız için özel olarak hazırlanmış ve uygulanan stratejilerin geri dönüşüm oranları size haftalık, aylık ya da üç aylık raporlar halinde sunulur ve bu raporların sonuçları doğrultusunda stratejilerimizde değişiklikler uYgularız.

Neden LOT’u Seçmelisiniz?

SİZE ÖZEL EKİP

Markanızın tüm dijital çözüm süreçlerinde, işinizi büyütmek ve tüm hedeflerinize ulaşmak için size özel çalışan ekip.

EKİBE İSTEDİĞİNİZ ZAMAN ULAŞABİLME

LOT, öncelik verdiği müşteri değeri ilkesi gereği çalıştığımız firmaların tüm sorularına yanıt vermeye ve toplantılarla onları bilgilendirmeye özen gösterir. Ekibimize istediğiniz zaman ualaşabilir, her türlü sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. 

PROFESYONEL EKİP

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız, işinizi ya da fikrinizi hayata geçirir, büyütür ve tüm süreçlerinizi yönetir. Teknolojiyi yakından takip eden LOT ekibi, sizler için sürekli kendini geliştirir ve yeniler.

 

TEKLİF AL


Markanızın ihtiyaçlarına en uygun dijital çözümleri bulmak için, profesyonel ekibimizle hemen iletişime geçin!

Popüler Blog Yazılarımız

E-MAİL PAZARLAMASI


Sosyal medyanın pazarlama alanında ne kadar etkin alanına sahip olduğunu biliyoruz bunun yanında birde e-mail pazarlaması varlığını kanıtlamış durumdadır.

SEO


SEO, gelişen teknoloji ile birlikte dünya trendi haline gelmiştir. Bütün web siteleri ve blog yazılarının tek amacı Google’de üst sıralara yükselmektir.

DİGİTAL PAZARLAMA


Social Media Examiner: Sosyal medyayı nasıl daha etkin kullanabileceğiniz hakkında bilgi edinebilirsiiniz.Ayrıca uzmanlarla röportaj bulmak da mümkün.