Mobil Uygulama Geliştirme

App Dizayn

Android Uygulama Geliştirme

IOS Uygulama Geliştirme

CMS

Mesajlaşma Uygulamaları

Sosyal Medya Uygulamaları

Özel Yazılım

ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması)

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi)

Rezervasyon Sistemi

Araç Takip Sistemi

Süreç Yönetim Uygulamaları

Web Sitesi Geliştirme

Kurumsal Web Sitesi

E-Ticaret Sitesi

Kişisel Web Sitesi

Online Ödeme Sistemleri

Ürün fikirlerinizden, pazar hazırlığına kadar yazılım ürünlerinde kullanılabilirlik, tasarım ve mühendislik hizmetleri sunuyoruz. Levent Ofis Teknoloji, deneyimli ve uzman ekibiyle yenilikçi ve en son teknolojilerin kullanıldığı, açık kaynak, bulut ya da mobil destekli yazılımlar geliştirir. Web yazılımlarımızda, ister marka kimliğinizin oluşturulacağı web sitesi ister ürünlerinizi satabileceğiniz e-ticaret sitesi, size özel tasarımlarla, mobil uyumlu, güvenilir ve yüksek performans sağlayan teknoloji yardımıyla geliştirlir. İster gelişmiş hesap modülleri, kurumsal çapta bir sistem, CRM’inizin oluşturulması ya da özel yazılım geliştirilmesi olsun, iş hedefleriniz  ön planda tutularak, titizlikle planlanır ve yazılım ekibimiz tarafından hayata geçirilir.

Levent Ofis Teknoloji tarafından geliştirilen web siteleri, en iyi şekilde tüm Google algoritmaları için optimize edilir. İyi optimize edilmiş web siteleri ve açılış sayfalarına trafik çekmek, potansiyel ziyaretçilerin müşteriye dönüşme oranını artırmanın öncelikli adımıdır. Hayata geçirdiğimiz yazılım projeleri, sizin tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verirken, tüm algoritmalara ve mobile uyumlu tasarlandığı için daha çok trafik yaratacaktır.

Levent Ofis Teknoloji, tüm yazılım ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretirken, fikirlerinizi hayata geçirmek için en yeni teknolojileri ve modern tasarımları kullanarak, markanızı oluşturur ve ona dijital varlık kazandırır.

Responsive web sitesi, tekil ziyaretçilerin kullandıkları cihazlara (masaüstü, akıllı telefon veya tablet gibi) uyarlanabilen tek bir web sitesidir. Bu özllikle geliştiirilen web siteleri herhangi bir cihazda etkili ve kullanımının kolay olmasını sağlamak için içeriğini ve görüntüsünü çeşitli ekran boyutları için dinamik olarak değiştirir ve tekrar boyutlandırır. Responsive, yani duyarlı siteler, web sitelerini modern web sitesi tasarımının geleceği için, birden farklı cihazda görünür kılarak, onlar arasında rahat geçişi sağlamak için özel olarak geliştirlir. Ekibimiz, trafiğinizi ve dönşüm oranlarınızı artıracak responsive web siteleri tasarlar ve geliştirir.

Mobil web siteleri, mobil cihazlardaki (telefon, tablet vb.) müşterileri hedeflerken, işletmenizin tüm potansiyel müşterilerine ulaşmalarını sağlar. Ekibimiz, işinizi geliştirerek bir sonraki seviyeye taşıyacak mobil web siteleri planlar, tasarlar ve geliştirir. Mobil web siteleri mobil cihazlara uyumlu tasarım ve hızlı yükleme sürelerine sahiptir, bu sayede web sitenizi mobil cihazlarında ziyaret eden potansiyel müşterileri etkiler ve dönüşüm oranlarınızı artırır.

Kullanıcı deneyimi, ziyaretçilerin girdikleri web sitesinde sürdürmüş oldukları yolculuk serüvenidir. Bu serüvenin en önemli mimarisi, uygun arayüzlerle hazırlanan web sitesi tasarımlarıdır. Kullanıcıların, o web sitesinde aradıklarını kolayca bulabilmesi, istenilen bilgiye rahatlıkla ulaşabilmesi ve sitede geçirilen zamanın kaliteli olması, kullanıcılara eşsiz site deneyimi imkanı sunarken, potansiyel müşterinin hedef müşteriye dönüşümünü kolaylaştırır.